Piotr Łaziński

Dziękuje bardzo za pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Wszystko odbyło się sprawnie i profesjonalnie, bez zbędnych spotkań. Kwota odszkodowania okazała się naprawdę słuszną.

16 listopada 2017

Marek Kowalczyk

Nie wierzyłem, że otrzymam jakiekolwiek odszkodowanie. Próbowałem na własną rękę dochodzić się z ubezpieczalnią jednak bez skutku. Znajoma poleciła mi Waszą Firmę i uważam, że był to najlepszy krok kontaktując się z Firmą AUTO KOLIZJA. Pracownik wytłumaczył mi wszystko krok po kroku oraz zajął się moją sprawą. Otrzymałem pieniądze i wreszcie mogłem pójść na porządną rehabilitację. Polecam Firmę AUTO KOLIZJA wszystkim, którzy mają problem z wypłatą oraz tym którzy nie wiedzą co można zrobić by je otrzymać. Dziękuję bardzo.

02 sierpnia 2016

Monika Nowak

Dzięki Firmie AUTO KOLIZJA dostałam odszkodowanie osobowe w wyniku urazu kręgosłupa i kolana prawego, którego doznałam w trakcie potrącenia podczas jazdy na rowerze. Początkowo starałam się o odszkodowanie samodzielnie, jednak z negatywnym skutkiem. Pomoc w dochodzeniu odszkodowania, którą otrzymałam od Firmy AUTO KOLIZJA okazała się bardzo cenna.

23 października 2016

Anna Kozłowska

Pracownicy Firmy AUTO KOLIZJA sprawnie i szybko wykonali swoją pracę. Na każdym etapie sprawy wyjaśniali mi jaki będzie następny krok. Będę polecać Was mojej rodzinie i znajomym. Dziękuję.

15 grudnia 2016

Marianna Wojciechowska

Ubezpieczyciel nie wypłacił mi odszkodowania za utratę wartości pojazdu po naprawie, tłumacząc że nie ma ku temu podstaw. Po interwencji Firmy AUTO KOLIZJA zwrócono mi również kwotę utraty wartości po naprawie, bowiem jego wartość rynkowa po kolizji zmalała.

30 stycznia 2017