Priorytetem naszej Firmy jest nie tylko szybkie, skuteczne i kompleksowe uzyskanie odszkodowania i wszelkich innych należnych naszym Klientom świadczeń ale także pomoc oraz wsparcie podczas trudnych chwil spowodowanych kolizją, wypadkiem, utratą bliskiej osoby czy chorobą

(m.in. wyższe kwoty odszkodowań pojazdów, zwrot utraty wartości pojazdu podczas wypadku, zwrot kosztów leczenia, zaliczki na leczenie, wyrównanie utraconych zarobków).

1.

SPOTKANIE Z KLIENTEM

Na terenie całego kraju do Twojej dyspozycji są Nasi Pracownicy. Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci się odszkodowanie i potrzebujesz profesjonalnej konsultacji – skontaktuj się z nami .Konsultacje i porady prawne są bezpłatne. Doradca ds. Odszkodowań spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu, podczas takiego spotkania, doradzi jakiego rodzaju odszkodowanie przysługuje w Twojej sytuacji.

 

2.

ANALIZA DOKUMENTÓW

 

Nasi pracownicy udzielą Ci bezpłatnej porady na temat likwidacji szkody. Jeżeli zechcesz powierzyć nam prowadzenie sprawy odpowiedni pracownik Naszej firmy skontaktuje się z Tobą i pomoże zebrać dokumenty niezbędne do prowadzenia sprawy. Przyjmując zlecenie nie pobieramy żadnych zaliczek. Prowadzenie sprawy nie wymaga od Ciebie ponoszenia żadnych nakładów finansowych.

 

3.

NAPRAWA POWYPADKOWA

 

Nasza firma prowadzi naprawy samochodów powypadkowych. Proces naprawy poddawany jest stałej kontroli na każdym etapie. Do naprawy wykorzystywane są oryginalne części zgodnie z technologią zalecaną przez producenta dzięki czemu nie utracisz gwarancji nawet na nowy samochód.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług dlatego na naszą naprawę dajemy pisemną 2 letnią gwarancję.

Naprawa pojazdu rozliczana jest bezgotówkowo tzn. że nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat (nawet złotówki) rozliczamy się bezpośrednio z Firmą Ubezpieczeniową.

W zaufanych warsztatach 2 lata gwarancji!

 

 

4.

NEGOCJACJE Z ZAKŁADEM UBEZPIECZEŃ

 

Firma AUTO KOLIZJA prowadzi w imieniu poszkodowanych w wypadkach i ich bliskich negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej. Nasza firma dochodzi wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem, czyli obok roszczenia z tytułu utraty zdrowia, także np. negocjacja wyższej kwoty odszkodowania, utratę wartości pojazdu po szkodzie, roszczenia tytułem utraconego dochodu, zwrotu kosztów leczenia oraz zwrotu kosztów dojazdu.

Twoją sprawę analizujemy pod względem prawnym i zgłosimy ją w Twoim imieniu do odpowiedzialnego za naprawienie szkody (najczęściej do towarzystwa ubezpieczeniowego). Z doświadczenia wiemy, iż pismo wystosowane przez Kancelarię Prawną przywołujące przepisy prawne właściwe w Twojej sprawie oraz wskazujące dokładne i wyczerpujące dowody zmusza odpowiedzialnego za naprawienie szkody do natychmiastowej likwidacji szkody. Dzięki temu procedura jest szybka.

Założymy dla Ciebie bezpłatne konto w naszym serwisie internetowym www.autokolizja24.pl dzięki któremu będziesz mógł bezpłatnie monitorować stan prowadzonej przez nas sprawy.

Często podczas wstępnej analizy sprawy już wiemy, że droga polubowna nie pozwoli nam na uzyskanie należnego zadośćuczynienia. Nie boimy się składać pozwów, bo wiemy, że racja najczęściej leży po stronie poszkodowanego i naszej.

Kiedy zakład ubezpieczeń odmawia wypłaty odszkodowania, bądź zaniża jego wysokość, likwidator wraz z dyrektorem podejmują decyzję o wstąpieniu na drogę sądową. Odszkodowanie, o które możemy walczyć na drodze sądowej zazwyczaj jest wyższe niż to, z którym mamy do czynienia na drodze polubownej. Dodatkowo mamy już zebraną potrzebną do prowadzenia sprawy dokumentację oraz znamy argumenty i sposób postępowania zakładu ubezpieczeń. Nigdy jednak nie działamy pochopnie, wraz z rozwojem firmy zatrudniamy nowych współpracowników, którzy specjalizują się w konkretnych szkodach i wiedzą, jak najlepiej i najskuteczniej pomóc.

Analiza radcy czy mecenasa jest niezbędna przede wszystkim ze względu na rzetelną informację, czy sprawa jest zasadna i czy możemy ją skierować na drogę sądową. Ekspert ustala wysokość kwoty, o którą możemy wnosić do sądu. Zawsze jest to kwota realna do uzyskania – najwyższa, ale bezpieczna.

Po złożeniu pozwu do sądu pozostaje tylko czekać na wyznaczenie terminu rozprawy. Jest to okres około 3-4 miesięcy. Często sprawy sądowe prowadzone przez naszych przedstawicieli sądowych kończą się korzystną ugodą już na pierwszej rozprawie. Czasami niezbędnym jest powołanie biegłego sądowego, wtedy okres rozstrzygnięcia sprawy się przedłuża. Trzeba jednak zawsze mieć na uwadze, że zawsze robimy wszystko, by kwota zadośćuczynienia była jak najwyższa.

 

5.

WYPŁATA ODSZKODOWANIA

 

Po uzyskaniu odszkodowania niezwłocznie przekazujemy je na Twój rachunek bankowy potrącając naszą – uzgodnioną wcześniej – prowizję. Wynagrodzenie pobierane jest dopiero po pomyślnym uzyskaniu  świadczeń. Następnie sprawa zostaje przekazana Dyrektorowi w celu wyrażenia zgody na zakończenie sprawy. Otrzymasz stosowne pismo wraz z Fakturą za naszą usługę.